Lars Monsen

"Ingen grenser" 2011 til Femundsmarka

22. juni 2011
Mandag 20. juni reiste elleve deltakere for å spille inn en ny sesong med «Ingen grenser».
Bilde: Fantastisk natur i Femundsmarka møter "Ingen grenser" deltakerne. Foto: Lars Monsen

Deltagerne fikk beskjed om å møte opp foran Oslo Sentralstasjon mandag morgen hvor Lars Monsen og NRK-teamet ventet. Hvor de skulle og hva de skal gjennom, var det ingen av deltakerne som visste.

– Vi kan jo håpe at det vi skal til varmere vær, men jeg er redd for at det ikke skjer. Uansett skal vi nok sør for Trondheim, hvis ikke blir det en veldig lang busstur, sa en av deltagerne Liv Tone Lind til www.ut.no.

Lars Monsen og NRK skal forsøke å gjenta suksessen, denne gangen med elleve nye deltager og Femundsmarka som utgangspunkt for turen.

Les mer, se deltagerne og video på www.ut.no

2 kommentarer

Av Friluftsgutta - 25. juni, 2011 23:05 
Kanskje vi møtes der ute :) Hadde vært knall å møte på denne gjengen ute i marka !

www.friluftsgutta.tk
Av Vidar Granberg - 1. juli, 2011 00:01 
I forrige runde savnet jeg litt flere bilder fra områdene rundt ekspedisjonen. Rolige stemninger i skog og fjell. Flere sekvenser med natur som viser frem norsk villmark på sitt fineste. Det vil bare løfte ekspedisjonen enda mer. Håper dere får til det med Femund :-)

Vidar
www.facebook.com/villmarksnett

Legg igjen en kommentar

Navn: *    
E-post: (publiseres ikke)    
Nettsted:

Kommentar: *    
* Påkrevd felt



Please do not change this value: